Meble.com.pl - komfort na miarę

Modułowe sofy pozwalają na dowolne ustawienie w salonie. Poszczególne moduły możemy bowiem łączyć ze sobą według własnych upodobań. Projekt: Maciek Brzostek. Fot. Bartosz Jarosz

Salon w bieli. Zobacz najpiękniejsze projekty

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 gru 2015 09:53 (aktualizacja: 21 gru 2015 08:07)

Salon urządzony na biało ma w sobie wiele uroku. Zobacz, jak zaaranżować go w różnych stylach.

Dla jednych zbyt chłodna, dla innych doskonała. Biel ma z pewnością tyle samo zwolenników, co przeciwników. Jednak nie można jej odmówić uroku, a wnętrzom to właśnie ona nadaje największego rozmachu.

Salon na biało możemy urządzić na kilka sposobów. Pierwszym jest styl total look, gdzie na biel decydujemy się pod każdym względem. Białe będą więc nie tylko ściany, ale również meble - najlepiej wykończone wysokim połyskiem, biała będzie również sofa. Jedynym elementem przełamującym biel mogą być dodatki, jednak warto, aby nie rzucały się zbyt na pierwszy plan. Białe wnętrza w wersji total look powinny prezentować się minimalistycznie. 

Jeśli styl całkowicie biały jest dla nas zbyt chłodny, warto biel przełamać materiałami, które nadają wnętrzu ciepła i przytulności. Może to być drewno w jasnej, orzechowej kolorystyce, naturalna skóra czy miękkie tkaniny. Warto wówczas biel zastosować wokół na ścianach, zaś meble i dodatki w ciepłych odcieniach. Doskonałym wyborem do nowoczesnego salonu będą białe meble ocieplone drewnem. Dekoracje w salonie powinny wówczas nawiązywać stylistyką do natury, nie narzucać się lecz dopełniać aranżację. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA