Meble.com.pl - komfort na miarę

„Possi” to wyznacznik nowoczesnego designu. Geometryczne formy oszczędne w detale, uwagę zwracają również bezuchwytowe fronty i zaokrąglone boki. Kolor frontów można dowolnie zmieniać. Fot. BRW

Salon w nowoczesnym stylu. Te meble pomogą go urządzić

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 sty 2015 17:26 (aktualizacja: 19 sty 2015 08:20)

Jak urządzić salon w nowoczesnym stylu? Podstawą takiej aranżacji jest minimalizm, prostota i przestrzeń. Zobacz kolekcje, które w nowoczesnych wnętrzach zaprezentują się najlepiej.

Nie jest trudno dobrać meble, które idealnie wpiszą się w nowoczesny trend. Wystarczy przejść się po sklepach i salonach meblowych. W większości z nich przeważająca część mebli jest zaaranżowana w tym stylu. Wydaje się, że to właśnie o meble z innych gatunków jest znacznie trudniej.

W nowoczesnych wnętrzach najlepiej odnajdują się meble białe. Kolor ten jest uniwersalny i dobrze odbija światło, przez co pomieszczenie wydaje się optycznie większe i lżejsze wizualnie. W nowoczesnych kolekcjach, producenci kolor biały często łączą z dekorem drewna, kolorem szarym, czarnym i brązowym. Jest jednak miejsce także dla bardziej intensywnych barw, które dodają meblom dynamicznego charakteru. 

Zobaczcie kolekcje, które idealnie sprawdzą się w salonie zaaranżowanym w nowoczesnym stylu. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA