Meble.com.pl - komfort na miarę

Akcentem, który nadaje temu wnętrzu nowoczesnego stylu jest biała ściana z nadrukami. Projekt: Iza Szewc Fot. Bartosz Jarosz

Salon w nowoczesnym stylu. Zobacz jak go urządzić

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 paź 2014 09:35 (aktualizacja: 17 paź 2014 08:10)

Wnętrza w nowoczesnym stylu nigdy nie wyjdą z mody. Ich podstawą jest przestrzeń, minimalizm, prostota i pomysł. Zobaczcie przykładowe aranżacje proponowane przez architektów wnętrz.

W nowoczesnych wnętrzach najlepiej odnajdują się barwy zimne. Warto postawić na biel, kolor niebieski lub wszelkie odcienie szarości. W tego typu aranżacjach najczęściej jest stosowany kolor biały, ponieważ jest uniwersalny i dobrze odbija światło, przez co wnętrza wydają się optycznie większe. W meblach lub dodatkach warto postawić na kolor czarny, ale jest też miejsce barw intensywnych, które we wnętrzu pełnią rolę mocnego akcentu.

Jeśli chodzi o meble, ich ilość ograniczona jest do zbędnego minimum. We nowoczesnych wnętrzach najlepiej sprawdzą się kolekcje o prostej, lekkiej bryle, bez wzorów i ozdobników.Wykonane są z reguły z drewna, szkła, chromu czy stali nierdzewnej. Świetnie sprawdzają się też meble w połysku. Dodatki są nieliczne, a ich miejsce jest dokładnie zaplanowane, ponieważ nowoczesny salon nie może być zagracony.  

W nowoczesnym salonie warto postawić na oświetlenie - im więcej światła tym lepiej. Świetnie sprawdzą się lampy stojące, naścienne, sufitowe, punkty świetlne i listwy LED-owe. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA