Meble.com.pl - komfort na miarę

Przytulna jadalnia zainspirowana stylem loft. Stolik idealnie komponuje się z drewnianą podłogą. Projekt: Iza Szewc. Fot. Bartosz Jarosz

Salon z jadalnią. Dużo pomysłów na intrygującą aranżację!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 09 lip 2015 11:34 (aktualizacja: 30 lip 2015 08:53)

Jadalnia w salonie to dość popularne rozwiązanie. Jak zaaranżować wygodny kącik spożywania posiłków, by stał się sercem całego domu, a zarazem idealnie komponował się z resztą mieszkania? Zajrzyj do naszej galerii, gdzie prezentujemy kilka modnych pomysłów.

Stół w pokoju dziennym, to w mieszkaniach polaków już niemal standard. Taka aranżacja wymaga jednak pewnego porządku oraz dyscypliny, ponieważ meble oraz dodatki z obu stref powinny się dobrze czuć w swoim towarzystwie, a także wzajemnie uzupełniać.

Dobrze urządzony salon z jadalnią nie tylko sprzyja życiu towarzyskiemu, ale też zbliża rodzinę. Praktycznie w każdym, nawet najmniejszym salonie można wygospodarować miejsce wspólnego spożywania posiłków. Co prawda, nie możemy wstawić tam wielki stół, jednak są na rynku meble, które potrafią sprostać oczekiwaniom również małych mieszkań i ich właścicieli. Do małych wnętrz polecamy okrągłe stoliki z funkcją rozkładania, które nie zajmują wiele miejsca. Inną opcją są niewielkie, stoliki kwadratowe. Taki mebel zmieści się nawet w najmniejszym kącie, a mimo swoich niewielkich rozmiarów, wygodnie usiądą przy nim nawet cztery osoby.

Zobacz pomysły projektantów na modny salon z jadalnią. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA