Meble.com.pl - komfort na miarę

Pokój dzienny ze stołem jadalnianym. Ustawiono go w przejściu między kuchnią, a strefą dzienną dzięki temu dostęp do stołu jest zapewniony ze wszystkich stron. Projekt: Małgorzata Mazur. Fot. Bartosz Jarosz

Salon z jadalnią. Tak urządzają go projektanci

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 14 paź 2016 11:46 (aktualizacja: 14 paź 2016 12:29)

Jadalnia w salonie to dość wygodne rozwiązanie. Nic więc dziwnego, że decyduje się na nie coraz więcej osób. Sprawdź sposoby projektantów na piękną aranżację.

Nie każdy jest posiadaczem dużej kuchni lub też odrębnego pomieszczenia, w którym mógłby urządzić jadalnię. W takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zapanowanie jej w salonie. Wystarczy wyodrębnić w tym wnętrzu miejsce, gdzie ustawimy stół z krzesłami, przy którym będziemy spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

Wystrój takiego kącika jadalnianego może być aranżacyjnie zharmonizowany z pokojem dziennym lub zaaranżowany na zasadzie kontrastu. Taka eklektyczna aranżacja to świetny sposób na nadanie pomieszczeniu intrygującego wyglądu. Do niewielkich pokoi dziennych idealnie pasują okrągłe stoliki, które nie zajmują wiele miejsca, a często posiadają też funkcję rozkładania. Doskonale sprawdzają się także kwadratowe stoły, które są nie większe niż 75 cm długości. Dzięki temu, taki stół zmieści się nawet w najmniejszym kącie, a mimo swoich niewielkich rozmiarów, wygodnie usiądą przy nim nawet cztery osoby.

Sprawdź pomysły architektów na ciekawą aranżację salonu z jadalnią. 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA