Meble.com.pl - komfort na miarę

Mały salon połączony z kuchnią wiele zyska. Tym sposobem można go mocno optycznie powiększyć. Projekt: Ewa Para. Fot. Bartosz Jarosz

Salon z jadalnią. Te projekty ci się spodobają

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 lis 2015 09:46 (aktualizacja: 27 lis 2015 08:20)

Salon z jadalnią to rozwiązanie komfortowe i modne. Zobacz, jak ciekawie go urządzić.

Jadalnia coraz częściej zajmuje miejsce w salonie. Szczególnie, jeśli mamy małą kuchnie. To rozwiązanie pozwala nam wygospodarować wygodne miejsce do spożywania posiłków razem z rodziną. Jadalnia ulokowana w salonie jest również wygodna z perspektywy większych przyjęć urządzanych w domu. Od stołu można się wygodnie przenieść na kanapę. 

Stół i krzesła ustawić można w przejściu pomiędzy dwoma pomieszczeniami, czyli kuchnią i salonem. Dzięki temu, że jadalnia będzie usytuowana blisko niej, będzie nam wygodniej przenosić potrawy czy zastawę stołową. To rozwiązanie dobre zarówno do pomieszczenia, w którym kuchnia jest zamknięta, jak i otwarta na salon. Przy kuchni zamkniętej najlepiej zagospodarować ścianę, która oddziela oba pomieszczenia. Ustawiając przy niej stół nie zakłócimy w żaden sposób aranżacji salonu. Przy kuchni otwartej, jadalnię dobrze jest umieścić pomiędzy pomieszczeniami. Stworzy to płynne przejście z jednej strefy mieszkania do drugiej. Aby wyraźnie zaznaczyć granicę salonu, można ustawić w nim sofę, która będzie zwrócona plecami do jadalni i kuchni. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA