Meble.com.pl - komfort na miarę

Geometrycznemu i uporządkowanemu konturowi sofy dodano skrzydeł. Są nimi uniesione podłokietniki, nadające całej formie lekkości. Fot. Vank

Sofa na metry. Modny sposób aranżacji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 30 lis 2016 09:31 (aktualizacja: 30 lis 2016 12:37)

Sofa, która - niczym klocki lego - pozwala się układać w rozmaite kompozycje. Może być długa, krótka, zgiąć się w narożnik lub pełnić rolę fotela. Może łączyć się w jedną całość, albo tworzyć wygodne wyspy.

Geometrycznemu i uporządkowanemu konturowi sofy dodano skrzydeł. Są nimi uniesione podłokietniki, nadające całej formie lekkości. Vank Belong pozwala się zrelaksować, ale nie rozleniwia, pozostawiając umysł w stanie gotowości. Jej trwałość i prosta forma trafi w gusta minimalistów.

Miękkie elementy sofy są osadzone na stalowej, czarnej ramie. Vank Belong dostępna jest między innymi w tkaninie Blazer - wełnie o fakturze przywodzącej na myśl miękki filc oraz Synergy ze szlachetnej wełny nowozelandzkiej dostępnej w aż 75 odcieniach.

Atutem sofy jest również jej uniwersalność. Pasuje ona zarówno do minimalistycznych, nowoczesnych salonów, jak i do przestronnych domowych bibliotek czy gabinetów. Odnajdzie się również we wnętrzach komercyjnych: recepcjach, foyer hotelowych, czy pomieszczeniach biurowych służących mniej formalnym spotkaniom.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA