Meble.com.pl - komfort na miarę

Wypoczynek maksymalny. Sofa \"Gabanna\" marki Meblotap z jednym relaksem. Cena 1779 zł. Fot. Meblotap

Sofa w salonie. 10 świetnych modeli za mniej niż 2 tysiące

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 02 kwi 2015 09:29 (aktualizacja: 03 kwi 2015 07:58)

Sofa za mniej niż 2 tysiące może być nie tylko ładna, ale i praktyczna. Dziś przygotowaliśmy 10 najciekawszych modeli w świetnych cenach.

Sofa wcale nie musi być drogim meblem. Za niespełna dwa tysiące złotych, możemy kupić mebel, który nie tylko ładnie się prezentuje, ale również posiada wiele praktycznych funkcji, jak możliwość rozłożenia do spania, pakowny pojemnik na pościel, czy zdejmowaną tapicerkę, którą można uprać. 

Niska cena nie oznacza także gorszej jakości. Sofy do dwóch tysięcy złotych, jakie dziś prezentujemy pochodzą nie tylko z zakładów produkcyjnych znanych i cenionych na polskim rynku firm, ale są też wykonane z doskonałych materiałów. Począwszy od tkaniny, na wewnętrznych systemach rozkładania kończąc. Wiele spośród niedrogich sof posiada również nowoczesny design, który w niczym nie odbiega od modeli z wysokimi cenami. Doskonałym przykładem jest sofa "Mateo" marki Black Red White, w której w bokach narożnika zastosowano półki. To nie tylko praktyczne rozwiązanie, pełni ono również rolę dekoracji. 

Komplet sof i foteli "George" marki Bydgoskie Meble to kolekcja inspirowana stylem retro. Łączy w sobie nowoczesny komfort z wzornictwem ubiegłego stulecia. Jednocześnie będąc zaprzeczeniem, że meble stylizowane na retro są drogie i trudno dostępne. Absolutną podstawą jest także funkcja rozkładania mebla do spania. To praktyczne rozwiązanie, zważając na fakt, że większość Polaków mieszka na niewielkich metrażach. Dzięki narożnikowi "Purio", mamy możliwość ładnie i praktycznie wyposażyć salon, zaś wieczorami cieszyć się wygodną powierzchnią spania, liczącą 140 cm - zupełnie jak sypialniane łóżko.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA