Meble.com.pl - komfort na miarę

Coletto to funkcjonalny narożnik o ciekawej, lekkiej bryle. Przyciąga uwagę nowoczesnym wykończeniem i zapewnia dużą wygodę w postaci regulowanych zagłówków. Fot. Gala Collezione

Sofa w salonie. Dużo nowości w najmodniejszych stylach

  • Autor: Marta ustymowicz
  • 05 sie 2015 11:00 (aktualizacja: 06 sie 2015 07:55)

Sofa w salonie jest wspaniałym miejscem wypoczynku. Jak znaleźć idealny model? Sprawdź nowości, które dziś prezentujemy i daj się zainspirować.

Sofa to bez wątpienia mebel, który skupia wokół siebie wszystkich domowników. Często również większe ilości gości. Pełni rolę miejsca odpoczynku po ciężkim dniu pracy, często także służy jako mebel do spania. Dlatego jej wybór powinien być przemyślany. Jak odnaleźć najlepszy model w gąszczu wszystkich mebli, które oglądamy w salonach meblowych?

Do małych mieszkań często wybiera się sofy z funkcją spania. Nawet jeśli pokój dzienny nie służy nocami za sypialnię, taki rodzaj mebla jest praktyczniejszy niż model, który się nie rozkłada. Przyda się na wypadek przyjazdu gości, którzy zostaną na noc, a pojemnik na pościel może posłużyć za miejsce do przechowywania grubych koców. Popularnym rodzajem sofy w polskich domach jest nieprzerwanie narożnik. Zajmuje niewiele miejsca, ułatwia zaaranżowanie wnętrza, a także daje wiele przestrzeni do siedzenia. Modnym rozwiązaniem, szczególnie w większych domach, jest ustawienie dwóch małych sof obok siebie zamiast jednej dużej. Aby salon prezentował się ciekawiej, warto wybrać modele w różnych kolorach. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA