Meble.com.pl - komfort na miarę

Szara sofa to rozwiązanie, które sprawdzi się w małym salonie. Jest dość niezobowiązująca wzorniczo i nie przytłacza wnętrza. Projekt: Anna Maria Sokołowska. Fot. Bartosz Jarosz

Sofa w salonie. Piękne propozycje w najmodniejszych szarościach

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 22 maj 2015 15:09 (aktualizacja: 25 maj 2015 08:23)

Szary kolor w salonie prezentuje się stylowo i szykownie. Świetnie wygląda nie tylko na ścianie - ostatnio bardzo modne są szare sofy. Zobaczcie kilka ciekawych inspiracji.

Wygodna i komfortowa sofa w kolorze szarym może stać się ozdobą naszego salonu. Nie tylko doskonale komponuje się z szeroką gamą kolorów, ale również pasuje do wielu stylizacji - od klasycznych po minimalistyczne. Do wyboru mamy też wiele odcieni szarości - od delikatnych, jasnych i gołębich aż po stylowy grafit. Czyż można znaleźć bardziej uniwersalny mebel? 

Szara sofa to świetne tło dla innych elementów wystroju, ale może też całkowicie zdominować salon. Za sprawą odpowiednich dodatków możemy możemy też dowolnie kształtować stylistykę wnętrza. W dodatku zmiany można przeprowadzić bardzo szybko. Wystarczy szarą sofę ocieplić barwnymi poduszkami. Modne jest łączenie szarości z kolorem żółtym, turkusem i niebieskim. Szara w salonie dobrze prezentuje się także w otoczeniu bieli i koloru oliwkowego. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA