Meble.com.pl - komfort na miarę

Plain to kolekcja która oferuje niezwykły komfort wypoczynku. Mebel oparty na wysokich, zgrabnych nóżkach oferuje niezwykły komfort wypoczynku. Fot. Bizzarto

Sofa w salonie. Śliczne propozycje w kolorze niebieskim

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 kwi 2017 09:28 (aktualizacja: 12 kwi 2017 09:40)

Sofa w kolorze niebieskim to rozwiązanie warte uwagi. Mebel wniesie do aranżacji salonu świeżość oraz pozytywną energię.

Sofa w kolorze morskim rozświetli każdy salon. Dzięki bogatej w wyrazie kolorystyce sprawi, że pokój dzienny będzie bardziej przyjazny oraz zyska ożywczą atmosferę. Kolor niebieski może mieć wiele odcieni - od jasnych, pastelowych, aż do ciemnych, bardzo intensywnych granatów. Pięknie komponuje się z innym modnymi kolorami, np. z szarościami, ożywiając je i dodając im głębszego wyrazu.

Kolor niebieski tworzy świetny i ponadczasowy duet również z bielą. Takie połączenie pozwoli zaaranżować salon w stylu marynistycznym lub Hampton. Inna ciekawa kombinacja to zestawienie koloru niebieskiego z limonkową zielenią oraz kolorem żółtym. Poduszki w ciepłym żółtym kolorze sprawią, że mebel zyska cieplejszy i wesoły wygląd. 

Niebieska lub turkusowa sofa pięknie wygląda w towarzystwie podłogi z drewna lub na tle ściany wykończonej białą cegłą. Drewno świetnie ociepli nieco chłodną w wyglądzie morską kolorystę sofy oraz złagodzi jej dominujący wygląd. Z kolei cegła podkreśli oryginalny charakter mebla.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA