Kolory ziemi - beże i brązy - nadadzą przestrzeni salonu spokoju. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

Kolory ziemi - beże i brązy - nadadzą przestrzeni salonu spokoju. Projekt: Katarzyna Mikulska-Sękalska. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 08 wrz 2017 13:08 (aktualizacja: 11 wrz 2017 10:10)

Sofa w salonie. Takie modele wybrali Polacy

Szukasz pomysłu na niebanalną sofę do salonu? Zajrzyj do polskich domów i mieszkań i zobacz, jakie meble wypoczynkowe wybrali inni.

Sofa to bez wątpienia królowa aranżacji salonu. To na niej spędzamy leniwie czas po pracy, przesiadujemy w gronie rodzinnym bądź podejmujemy gości. Musi być więc nie tylko ładna, modna, ale i wygodna. W sklepach meblowych znajdziemy wiele rodzajów sof i narożników. Jakie jednak modele cieszą się największym powodzeniem?

Zdecydowanie na pierwszym miejscu znajdują się narożniki. Ich zaletą jest wiele miejsca do siedzenia, wygodna przestrzeń do spania, jak również pakowne pojemniki na pościel. Można nim wygodnie urządzić salon, ustawiając narożnik w kącie pokoju lub wysuwając go na środek dużego pomieszczenia. 

Wśród sof największą popularnością cieszą się nowoczesne modele na wysokich nóżkach lub z dodatkowymi funkcjami, jak regulowane zagłówki czy wysuwane spod siedziska podnóżki.

Zobacz również jaki wybrać ciekawy stolik kawowy, który jest nieodłącznym kompanem sofy.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce