Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa Legvan firmy Bejot. Fot. Bejot

Sofy w biurach – ciekawe projekty czołowych producentów

  • Autor: mg
  • 08 gru 2017 05:18 (aktualizacja: 10 gru 2017 23:28)

Nasze biura niczym żywy organizm nieustannie zmieniają się. Nie tylko zyskują na funkcjonalności, coraz częściej korzystają z nowoczesnych technologii, ale też zapewniają wypoczynek w godzinach pracy. Nie dziwią zatem pojawiające się w biurach komfortowe sofy. Prezentujemy najciekawsze z nich.

Kolorowe sofy - sposób na energetyczny salon

Sofa w biurze? Do niedawna było to nie do pomyślenia. Ale czasy, gdy podstawą wyposażenia biur były wyłącznie biurka i fotele, powoli odchodzą w zapomnienie. Zmienia się nie tylko wygląd przestrzeni biurowych, ale też ich wyposażenie, zwłaszcza że coraz powszechniejszą formą organizacji biur jest open space, który daje szerokie możliwości aranżacyjne.

Sofa w biurze może pojawić się zarówno w firmowej strefie relaksu, której zadaniem jest zapewnienie pracownikom chwili komfortowego wypoczynku, w miejscu służącym do spotkań biznesowych w mniej formalnej atmosferze, w designerskim gabinecie prezesa lub w recepcji, która ma być wizytówką firmy.

Kształt biurowych sof bywa bardzo zróżnicowany. Z jednej strony mogą to być niewielkie, minimalistyczne meble, zwykle wsparte na wysokich płozach lub nogach. Można też sięgnąć po bardziej masywne modele, które do złudzenia przypominają te stosowane w mieszkaniach.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA