Narożnik Calpe firmy Gala Collezione. Fot. Gala Collezione

Narożnik Calpe firmy Gala Collezione. Fot. Gala Collezione

  • Autor: mg
  • 11 lut 2018 13:57 (aktualizacja: 26 lut 2018 09:15)

Sofy w kolorach ziemi - ponadczasowy wybór do salonu

Sofy utrzymane w tak zwanych kolorach ziemi nic nie tracą na swojej popularności, mimo zmieniających się mód. Bez problemu wpisują się w różne style aranżacyjne, poczynając od klasycznych, a na nowoczesnych kończąc.

Czytaj też: Jak wprowadzić modny Ultra Violet do wnętrza?

Kolory ziemi to dość szeroka paleta barw, rozpięta od subtelnych beży, poprzez ciepłe brązy, a na głębokich zieleniach kończąc. Tego typu kolorystyka wprowadza do wnętrza atmosferę pełną wyciszenia i spokoju. Nic dziwnego, że sofy i narożniki w kolorach ziemi od lat cieszą się dużą popularnością. Warto dodać, że są one też doskonałym tłem dla dodatków dekoracyjnych w bardziej zdecydowanych kolorach.

Sofy w kolorach ziemi to doskonałe rozwiązanie dla miłośników ekologicznych rozwiązań. Wprowadzają do wnętrza naturalny klimat i w ten sposób tonują emocje. Związek z naturą czyni je uniwersalnymi - nie poddają się tak łatwo presji zmiennych trendów. Warto jednak pamiętać, że nadmiar mebli utrzymanych w tej kolorystyce może przytłoczyć wnętrze. W takiej sytuacji należy sięgać po bardziej wyraziste dodatki lub też zestawiać na zasadzie kontrastu kolor mebla z kolorem ścian czy podłóg.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ