Zestaw Camino firmy Gala Collezione. Fot. Gala Collezione

Zestaw Camino firmy Gala Collezione. Fot. Gala Collezione

  • Autor: mg
  • 25 wrz 2017 10:25 (aktualizacja: 26 wrz 2017 11:35)

Sofy w odcieniach niebieskiego - piękne meble do Twojego salonu

Kolor niebieski wraz z szeroką paleta dostępnych odcieni jest niezwykle uniwersalny i świetnie wpisuje się w różne, często odmienne style aranżacji wnętrz, poczynając od eleganckiej klasyki, a kończąc na wysmakowanej nowoczesności. Prezentujemy niebieskie sofy, które będą prawdziwą ozdobą każdego salonu.

Sofy pikowane - sposób na eleganckie wnętrze

Kolor niebieski w aranżacjach wnętrz dostępny jest w szerokiej palecie odcieni i tonów, poczynając od delikatnego, chłodnego błękitu, poprzez wyraziste, nasycone kolory, a kończąc na "chmurnych", eleganckich granatach. Każdy z nich nadaje wnętrzu odmienny charakter i w rękach pomysłowego projektanta może stać się prawdziwą ozdobą.

Niebieskie odcienie szczególnie upodobały sobie sofy i narożniki. To zasługa bogatej oferty materiałów tapicerskich dostępnych na rynku. Gładkie i fakturowane, o różnym stopniu nasycenia koloru wpiszą się zarówno w nowoczesne, jak i bardziej klasyczne wnętrza. Co więcej, meble utrzymane w tego typu kolorystyce, z racji na jej uniwersalny charakter, świetnie można skomponować z innymi elementami znajdującymi się w naszym domu. To wszystko sprawia, że niebieska sofa czy narożnik staną się prawdziwą ozdobą wnętrza, będąc dumą ich właścicieli i przyciągając wzrok odwiedzających gości.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce