Meble.com.pl - komfort na miarę

W eleganckim salonie warto postawić na wyjątkowe dodatki, jak żyrandol z kryształów oraz piękne obrazy. Projekt: Iwona Kurkowska Fot. Bartosz Jarosz

Sposób na salon. Super pomysły i inspiracje od architektów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 wrz 2015 09:55 (aktualizacja: 11 wrz 2015 07:39)

Mały salon - duży kłopot. Jeśli to także twój problem, zobacz jak możesz urządzić salon z projektantem. Super pomysły i inspiracje.

Nowoczesny i pełen światła, czy raczej klasyczny w stonowanych barwach? Pomysłów na salon może być wiele. Zanim wybierzemy się do sklepu po meble czy materiały wykończeniowe, warto zobaczyć co proponują projektanci wnętrz. 

Modne są dziś świeże i jasne aranżacje. Chętnie odsłaniamy okna, aby rozjaśnić wnętrza naturalnym światłem. Na ścianach dominują delikatne kolory. Najmodniejsze są szarości, klasyczne beże oraz biel w ciepłym odcieniu. Coraz częściej w nowoczesnych aranżacjach stosuje się też beton. Architekci łączą go odważnie z drewnem, przez co oswajają jego chłód. 

Wśród mebli popularnością cieszą się kolekcje z widocznym rysunkiem drewna. Nie ustaje również moda na meble w wysokim połysku, jednakże, projektanci odchodzą od całkowicie białych brył, na rzecz kolorowych frontów lub eleganckich lakierowanych powierzchni drewnianych. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA