Meble.com.pl - komfort na miarę

W pokoju dzieci w wieku szkolnym dzięki przesuwnym drzwiom i odpowiednio dobranym regałom urządzić można kącik na wszystkie rzeczy osobiste i inne drobiazgi. Fot. Raumplus

Sprawdź ciekawe rozwiązania do pokoju dziecka

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 maj 2016 09:16 (aktualizacja: 17 maj 2016 09:29)

Urządzanie pokoju dziecka nie jest błahą sprawą. To nie tylko bowiem miejsce wypoczynku i zabawy, ale też nauki. Jak sprawić by nasza pociecha czuła się w nim dobrze?

Uniwersalność, możliwość personalizacji i łatwość modyfikacji to główne aspekty, których aktualnie oczekuje się od rozwiązań dedykowanych do pokoju dziecka. Modele z upływem czasu muszą się bowiem łatwo dopasowują się do zmieniających się potrzeb i wieku naszej pociechy.  

W dziecięcym, królestwie świetnie sprawdzi się pojemna szafa oparta na systemie przesuwnym, która pomieści całą dziecięcą garderobę, różnego rodzaju akcesoria oraz masę zabawek. Warto też postawić na niekonwencjonalne wykończenie frontów szafy, np. farbą tablicową lub magnetyczną. Zapewni to dziecku także możliwość kreatywnej zabawy. Na drzwiach zawiesić można też specjalne kieszenie na kredę i drobne zabawki. Fronty drzwi z naniesionym kolorowym wzorem, grafiką lub ulubionym zdjęciem dodatkowo ożywią aranżację. 

W pokoju dzieci w wieku szkolnym dzięki przesuwnym drzwiom i odpowiednio dobranym regałom urządzić można kącik do nauki. Zamontowany na optymalnej wysokości blat posiada odpowiednio dużo miejsca na komputer, a w szufladach i szafach zmieszczą się podręczniki i przybory szkolne.

Źródło: Raumplus

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA