Wysuwany stól "Brunch" TCo. Fot. TCo.

  • Autor: kh
  • 16 lip 2014 11:55 (aktualizacja: 18 lip 2014 08:15)

Stół w małej kuchni - pomysłowe rozwiązania

Kuchenna szuflada może kryć znacznie więcej niż tylko sztućce i produkty kulinarne. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom znaleźć się tam mogą również elementy, które znacznie ułatwią codzienne życie, liczne akcesoria, deska do prasowania, a nawet stół...

Kiedy myślimy o akcesoriach kuchennych, najczęściej przychodzą nam na myśl różnego rodzaju organizatory, prowadnice, relingi... innymi słowy drobiazgi, które choć użyteczne, nie rzucają się zbytnio w oczy. Jednakże, pojęcie to może obejmować również rzeczy znacznie większe gabarytowo. W kuchennej szufladzie, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom - mogą zostać bowiem ukryte między innymi deski do prasowania, dodatkowe blaty robocze, a nawet naprawdę duże, rozkładane stoły.

Rozwiązanie to z całą pewnością najbardziej docenią właściciele małych kuchni i aneksów kuchennych. A to dlatego, że możliwość ukrycia i szybkiego wysunięcia blatów i stołów z szuflad i szafek pozwala na maksymalne wykorzystanie kuchennej przestrzeni i, co więcej, na jej optymalne dostosowanie do potrzeb użytkownika. Składany stół można bowiem w każdej chwili schować, a w ten sposób uzyskać przestrzeń, której wcześniej nie dało się wykorzystać.

Na uwagę zasługują również niestandardowe rozwiązania i akcesoria takie jak na przykład szuflady rogowe, a także systemy świetlne dedykowane specjalnie szufladom. Oświetlenie "wysuwanych szafek" znacznie ułatwia znajdowanie ukrytych w nich rzeczy, zaś funkcja ich automatycznego włączania podczas otwierania - podnosi komfort użytkowania.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce