Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik z żywicą okrągły. Fot. Malita Just Wood

Stolik w salonie. Piękny model z nietypowym wykończeniem

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 24 lut 2017 13:33 (aktualizacja: 24 lut 2017 13:34)

Coraz częściej zastanawiamy się, jak wykończyć nasze mieszkanie, dodając mu odrobiny oryginalności. W salonie warto „zaszaleć” i wybrać taki mebel, od którego nie będziemy mogli odwrócić wzroku? Doskonale sprawdzi się stolik kawowy z żywicą.

Jak sprawić, aby nasz stolik był jedyny w swoim rodzaju i miał w sobie to „coś”? Na rynku dostępnych jest wiele stolików kawowych. Pytanie: jaki wybrać? Mamy na to odpowiedź, a dokładniej ma ją marka Malita Just Wood. Stolik z żywicą! Żywica to naturalna substancja, która coraz częściej wykorzystywana jest do produkcji podłóg, naczyń czy biżuterii. Dlaczego nie zastosować tego w stolikach? Malita Just Wood to świetny przykład, jak można wykorzystać materiał, który z pozoru może nie nadawać się, jako element dekoracyjny mebla. Projekt został doceniony przez Organizatorów konkursu „Diament Designu 2016”, nadając mu wyróżnienie w kategorii „nowatorskie materiały”.

Projektanci marki, łącząc dwa naturalne materiały stworzyli małe dzieło sztuki. Ponadto, poszli o krok dalej i w żywicy zatopili węgiel przez co stolik kawowy stał się jeszcze bardziej niepowtarzalny wyjątkowy i unikatowy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA