Meble.com.pl - komfort na miarę

Drewniany stół Gray w bieli świetnie sprawdzi się we wnętrzach utrzymanych w nowoczesnej stylistyce, jak też w aranżacjach klasycznych. Fot. Agata Meble

Stoły drewniane. Postaw na nowoczesność i wygodę!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 kwi 2015 10:20 (aktualizacja: 21 kwi 2015 08:00)

Szukacie modnego, wygodnego stołu do jadalni? Nie wiecie który wybrać? Zajrzyjcie do galerii. Prezentujemy w niej 15 najmodniejszych, drewnianych stołów do jadalni.

Drewniany stół sprawdzi się w każdej jadalni, niezależnie od jej stylu i kolorystyki. Drewniane stoły dostępne są także w bogatej palecie kolorów i wzorów oraz w różnych wymiarach. Które stoły do jadalni są aktualnie na topie? 

Pamiętajmy, że krzesła i stoły drewniane to meble na lata. Ponadto, pełnią rolę nie tylko użytkową, lecz także reprezentacyjną. Zakupu stołu warto więc dokonać po uważnym namyśle. A to wszystko po to, by użytkowanie mebli w jadalni sprawiało nam przyjemność i satysfakcję.

W zależności od tego jakich rozmiarów jest nasza jadalnia możemy wybrać stół kwadratowy, prostokątny bądź okrągły. Stoły okrągłe od zawsze cieszyły się niesłabnącą popularnością. Jest to mebel ustawny i stabilny, doskonale nadaje się więc do niewielkich wnętrz. W małej jadalni świetnie sprawdzi się także stół w kwadratowy (może także być rozkładany). Jego nieodzowną zaletą jest "równość" wszystkich zasiadających przy nim gości. Mogą oni swobodnie ze sobą rozmawiać i nikt nie czuje się pokrzywdzony, że siedzi tu, a nie gdzie indziej. Do mniejszych pomieszczeń idealnym rozwiązaniem okaże się stół rozkładany. Jego powierzchnię możemy zmieniać w zależności od potrzeb. Dzięki temu, na co dzień będzie zajmował mniej miejsca, a w czasie wizyt gości pozwoli spożywać posiłki w większej grupie. 

Możemy wybrać także tradycyjny, prostokątny stół. Ustawiony pod ścianą albo w narożniku, będzie się prezentował równie dobrze jak na środku jadalni. Musimy jednak uważać, aby sadzani przy nim goście nie poczuli się urażeni. Jego wadą jest bowiem to, że ma on miejsca, które są gorzej usytuowane (np. rogi).

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA