Meble.com.pl - komfort na miarę

Stylowa kuchnia rodem z królewskiego dworu. Czarne fronty zostały rozjaśnione liniami oddzielającymi ramy frontów. Ponadto jasny, kamienny blat i niebieskie chłodne oświetlenie na niego padające tworzą doskonałą całość. Fot. Verona Torchetti

Stylowa kuchnia. Zobacz jak ją urządzić

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 paź 2014 11:59 (aktualizacja: 20 paź 2014 07:55)

Stylowe meble wprowadzają do wnętrza kuchennego zupełnie nową jakość. Staje się ono przytulne, bezpretensjonalne... taka kuchnia to miejsce idealne do rodzinnego przygotowywania posiłków.

Stylowe kuchnie zyskują coraz więcej zwolenników. Ich kwintesencją są nietuzinkowe, odważne i często przewrotne połączenia. W takiej kuchni mamy czuć się przede wszystkim przytulnie.

Meble mogą być lakierowane na wysoki połysk i mieć kształtnie zaokrąglone krawędzie. W stylistykę idealnie wpisują się też przecierane fronty czy też prosty stół z krzesłami o charakterystycznych szczebelkach. Ważną rolę pełnią tu też uchwyty oraz sprzęt AGD, rodem z lat 50-tych.

W stylowych kuchniach bardzo często spotkamy meble bogate w oryginalne, a zarazem wyraziste przeszklenia, oryginalne drewniane podpory i rzeźbione okapy, a na ścianach postarzaną boazeria czy też stylowe kafelki we wzory retro. Z kolei popularne kolory to m.in. pastele, brązy i wszelkie odcienie białego, które w zestawieniu z czernią tworzą bardzo czytelne kompozycje kolorystyczne.   

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA