Aranżacja sypialni jest nowoczesna, ale nie chłodna. A to dzięki starannie dobranym materiałom i kolorom. Projekt: Małgorzata Borzyszkowska. Fot. Bartosz Jarosz

Aranżacja sypialni jest nowoczesna, ale nie chłodna. A to dzięki starannie dobranym materiałom i kolorom. Projekt: Małgorzata Borzyszkowska. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 08 lip 2015 10:27 (aktualizacja: 09 lip 2015 09:05)

Stylowa sypialnia. Tak ją zaaranżujesz w pięknych beżach i brązach!

Sypialnia zaaranżowana w ciepłych brązach i beżach to gwarancja wypoczynku oraz relaksu. Wnętrze uspokaja oraz wycisza po ciężkim dniu w pracy. Podpowiadamy, jak te kolory zastosować w sypialni, by wnętrze nie było zbyt monotonne.

Aranżacja sypialni ma olbrzymie znaczenie dla jakości naszego wypoczynku, nie powinna być więc sprawą przypadku. Spędzamy tam przecież ponad połowę wolnego czasu. Jeśli marzy Wam się wystrój wnętrza, który pomoże się w pełni zrelaksować, dobrym rozwiązaniem może być wybór kilku odcieni brązu i beżu. Od delikatnych popieli, kawy z mlekiem, przez karmel aż po ciemny mahoń - każdy, ciepły odcień tych kolorów ma swój niepowtarzalny urok.

Projektantom wnętrz szczególnie przypadły do gustu aranżacje opierające się na słonecznych odcieniach brązu lub chłodnych, wpadających w róż beżach. Niezależnie od stylistyki, wnętrza które dziś prezentujemy są bardzo eleganckie i podążają za najnowszymi trendami w aranżacji przestrzeni mieszkalnych. Niektóre z nich to typowy przykład minimalizmu, w trochę cieplejszej odsłonie, ale prezentujemy też kilka prawdziwie przytulnych i ciepłych aranżacji, bogatych w miękkie tkaniny oraz klimatyczne akcenty. Barwne lub kontrastujące detale, białe lub wykonane z jasnego drewna meble, do tego połyskująca narzuta oraz dużo światła - oto przepis na stylową i modną sypialnię. 

Po więcej inspiracji zajrzyjcie do naszej galerii.  


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ