Meble.com.pl - komfort na miarę

Łoże Milonga posiada pojemnik na pościel otwierany bez wysiłku, dzięki nowoczesnemu stelażowi z siłownikami gazowymi. Fot. Kler

Stylowa sypialnia. Wybierz łoże tapicerowane!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 08 sty 2015 09:55 (aktualizacja: 09 sty 2015 08:12)

Łoża tapicerowane kojarzą się z luksusem i przepychem. Nie tylko ciekawie się prezentują - gwarantują też dobry sen, a więc znakomity nastrój każdego poranka.

Styl, elegancja i niebanalne wzornictwo - to cechy charakterystyczne dla łóżek tapicerowanych. Niezwykłe formy, okazałe zagłówki - te proste i tapicerowane - sprawiają, że takie łoża wyróżniają się na tle innych propozycji. Mają one nie tylko piękny design, ale wpasowują się świetnie praktycznie w każde wnętrze. Tym bardziej, że decydując się na taki mebel do wyboru mamy wiele wzorów, które możemy komponować według własnych upodobań - począwszy od różnorodnych wymiarów, kończąc na szerokim wachlarzu tkanin obiciowych.  

Materiałem najchętniej stosowanym do produkcji łóżek tapicerowanych jest eko-skóra, choć w ofercie można spotkać, także wiele propozycji powlekanych naturalną skórą i miękkim tkaninami. Ostatnim krzykiem mody są tkaniny typu "aqua clean", które możemy swobodnie czyścić szmatką nasączoną wodą. Tkaniny te dodatkowo są doskonale zabezpieczone przed niszczeniem, a ich klasa ścieralności dochodzi nawet do 100 tys. cykli, co w praktyce oznacza, że są one niemal trzykrotnie bardziej wytrzymałe niż tkaniny używane w większości mebli tapicerowanych.

Jesteś własnie na etapie urządzania własnej sypialni? Zajrzyj do naszej galerii, gdzie prezentujemy piękne łoża tapicerowane, które przywodzą na myśl prawdziwy splendor luksusowych pomieszczeń hotelowych. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA