Meble.com.pl - komfort na miarę

Stylizowane mebelki w "misie". Kolekcja "Gulliver" marki Altamoda Italia. Fot. Salone del Mobile 2013

Stylowe meble dla dzieci. 10 propozycji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 wrz 2014 09:54 (aktualizacja: 25 wrz 2014 08:49)

Klasyczne, stylowe meble pięknie prezentują się w pokoiku dziecka. Dodają mu uroku i charakterystycznego klimatu. Zobaczcie 15 najciekawszych modeli.

Klasyczne mebelki dla dzieci? Dlaczego nie. Z pewnością sprawią, że pokoik naszej pociechy nabierze spokojnej, ponadczasowej elegancji. Jest to duża zaleta, ponieważ kupowanie mebli, z których dziecko wyrośnie po kilku latach, jest dużą stratą pieniędzy.

Tym bardziej, że wiele spośród stylowych mebelków dla dzieci zostało zaprojektowanych tak, aby rosły wraz z naszymi pociechami. W ofercie producentów można spotkać mnóstwo funkcjonalnych i elastycznych kolekcji w klasycznym stylu, takich jak: łóżeczko dla niemowląt, które z czasem można przekształcić w łóżko dla starszego dziecka, czy też modułowe serie mebli do przechowywania, które również można zmieniać i dopasowywać do potrzeb dziecka wraz z jego rozwojem. 

Stylizowanych mebelków, które rosną razem z dziećmi i nie trzeba zmieniać w zależności od sezonowej mody.  Charakteryzują się elegancją i prostą linią, dzięki odpowiednim dodatkom, naklejkom, tłoczeniom i ozdobnikom mogą stanowić bazę wystroju pokoju małej księżniczki, podróżnika, sportowca czy nastoletniej gwiazdy muzyki.

 

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA