Meble.com.pl - komfort na miarę

Zamiast żywej choinki drzewko nadrukowane na tkaninie? Dlaczego nie! Fot. IKEA

Świąteczne dekoracje. Tak stworzysz magiczny nastrój

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 01 gru 2014 11:00 (aktualizacja: 02 gru 2014 08:04)

Migoczące światełka, puszyste śnieżynki czy koronkowe serwetki. Zimowe dekoracje są piękne i wyjątkowo nastrojowe. Zobaczcie jak można udekorować dom na święta i stworzyć w nim niepowtarzalny nastrój.

Mówi się, że biały kolor to barwa zimna, jednak kiedy zastosujemy ją w świątecznych dodatkach do domu, staje się ona wówczas bardzo nastrojowa. Białe, ażurowe świeczniki i latarenki z wnętrza których przebija się ciepłe, złote światło są idealnym dodatkiem, który wprowadzi do wnętrza ten pierwszy, świąteczny nastrój. Można je ustawiać na parapecie okna lub na meblach, dzięki czemu wieczorami wprowadzą nas w stan odpoczynku.

Świetnym pomysłem są także klasyczne lampki choinkowe, które dobrze prezentują się nie tylko na świątecznym drzewku, ale również w każdym innym miejscu w domu. Zawieszone na karnisz, rzucone lekko na komodę czy też zwisające z wysokiego lustra będą bardzo nastrojową ozdobą, szczególnie wtedy, kiedy się je zapali.

Najlepszą dekoracją wprowadzającą w klimat świąt i zimy są przedmioty nawiązujące do właśnie tych chwil. Pluszowe poduszki, koronkowe serwetki, szklane bombki wypełnione białymi piórkami, świeczki w kształcie śnieżnych kulek czy też dekoracje z motywem wełnianego swetra. Wszystkie te rzeczy przywołują na myśl czas świąt i wprowadzają do wnętrz ciepły, przyjazny klimat. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA