Meble.com.pl - komfort na miarę

Łóżko z miękkim, tapicerowanym zagłówkiem to najprostszy sposób na wizualne ocieplenie sypialni. Ustawione na tle szarej, dekoracyjnej tapety będzie zdobiło sypialnię. Projekt: Magdalena Smyk. Fot. Bartosz Jarosz

Sypialnia dla dwojga. Piękne przykłady wnętrz

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 cze 2016 10:28

Małżeńska sypialnia to miejsce pełne kompromisów. Jak ją urządzić, aby doskonale czuła się w niej zarówno płeć żeńska, jak i męska?

 Sypialnia małżeńska bywa problematyczna do urządzenia. Szczególnie, jeśli jej domownicy lubią różny styl i kolory. Warto jednak zdobyć się na kompromis, bowiem w sypialni odpoczywamy, a więc powinniśmy urządzić ją tak, by zapewniała nam spokój. Drażniące kolory, niewygodne meble czy irytujące dodatki, mogą zamienić nasz codzienny wypoczynek w koszmar.

Urządzając sypialnię warto pamiętać, że jej najważniejszym elementem jest łóżko. To właśnie ten mebel powinno się wybrać zgodnie i z przekonaniem obojga stron. Będziecie korzystać z niego oboje, dlatego powinno zaspokajać gusta estetyczne każdego z małżonków. 

Kolorystyka sypialni zależy od upodobań każdego z nas, jednak warto zwrócić się w stronę kolorów spokojnych, które pomogą wieczorami ukoić zmysły. Doskonale sprawdzą się beże i jasne brązy, błękity, fiolety czy szarości. Warto również wyposażyć sypialnię w oświetlenie o niezbyt mocnym natężeniu. Najlepiej, jeśli źródeł światła będzie kilka - jedne mocniejsze, a drugie przygaszone.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA