Meble.com.pl - komfort na miarę

Meble do sypialni Zoe łączą w sobie ponadczasowy dekor dębu z bardzo modnym białym połyskiem. Modnym akcentem jest tutaj podświetlany panel zagłówka. Fot. Helvetia Wieruszów

Sypialnia dla pary. Te kolekcje mebli są wygodne

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 26 lip 2016 09:08 (aktualizacja: 26 lip 2016 11:17)

Sypialnia małżeńska to miejsce kompromisów aranżacyjnych. Dwie osoby o różnych gustach mają swoje, konkretne wymagania. Które meble spełnią potrzeby obojga małżonków?

Oczywiście podstawą jest łóżko z wygodnym materacem. Powinno być nie mniejsze niż 140 cm. Jeśli nasza sypialnia jest duża warto postawić na model o większej szerokości, np. 160, 180, a nawet 220 cm. Aktualnie modne są modele tapicerowane z dekoracyjnym zagłówkiem lub drewniane oparte na delikatnej ramie. Szczególnie ciekawe są niskie drewniane łóżka połączone ze stolikami nocnymi, które nie tylko ciekawie wyglądają, ale są także funkcjonalne oferują bowiem dodatkowe miejsce do przechowywania. 

Kolejnym ważnym elementem jest szafa. Zamiast dwóch oddzielnych szaf najlepiej jest zamontować jedną, która spełni potrzeby oboje małżonków. Punktem wyjścia jest odpowiedni projekt, uwzględniający indywidualne potrzeby każdej z osób. W zależności od zapotrzebowania oraz posiadanych przedmiotów w garderobie, możemy zastosować odpowiednie systemy organizacji. Mogą to być zawieszki na długie rzeczy, na krótkie typu bluzka, koszula. W szafie można przewidzieć miejsce na torebki, specjalne półki na buty oraz wieszaki na spodnie, krawaty i paski. W szafie powinny znaleźć się również szuflady, które pomogą uporządkować skarpetki, biżuterię czy bieliznę osobistą.

Sprawdź nasze pomysły na małżeński kącik.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA