Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia na poddaszu. Beż ładnie komponuje się bardziej żywą kolorystyką np. filetem. Całość nabrała wyrazu. Projekt: Jolanta Kwilman. Fot. Bartosz Jarosz

Sypialnia w beżach. Tak ją możesz zaaranżować

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 marz 2016 09:27 (aktualizacja: 30 marz 2016 08:24)

Sypialnia utrzymana w beżowej tonacji to oaza wypoczynku. Zobacz jak można ją ładnie urządzić.

Kolor beżowy podobnie jak biel czy szarości nie wychodzi z mody. Szczególnie chętnie jest stosowany we wnętrzu sypialni, gwarantuje bowiem, że wnętrze jest stonowane wizualnie, uporządkowane oraz zapewnia nam pełen wypoczynek. Beżowy kolor użyty w odpowiednich proporcjach wprowadza do wnętrza harmonię i spokój.

Do wyboru mamy cała paletę beżów. W praktyce nie łatwo jest nazwać wszystkie odcienie tego koloru. Zazwyczaj wyróżniamy beżowy jasny (rozbielony), ciemny (neutralny), ciepły (z domieszką żółtego) oraz chłodny (z domieszką szarości). Wszystkie odpowiednio skomponowane czy też zestawione z innymi odcieniami pomogą wykreować we wnętrzu sypialnianym ciepły oraz intymny klimat.

Beż najlepiej prezentuje się na ścianach, jednak projektanci chętnie wprowadzają do wnętrz tą kolorystykę także pod postacią mebli, dodatków czy jako dekoracja okna. W galerii znajdziecie kilka ciekawych i inspirujących przykładów.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA