Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia w beżach zawsze jest przytulna i zachęca do odpoczynku. Fot. Stadshem

Sypialnia w bloku. Super pomysły jak ją urządzić

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 wrz 2015 09:04 (aktualizacja: 07 wrz 2015 08:29)

W sypialni spędzamy większość swojego życia. Warto więc zadbać o jej idealny wystrój. Podpowiadamy, jak ciekawie urządzić sypialnię w bloku.

Sypialnia to niezwykle ważne pomieszczenie w domu. Spędzamy w niej wiele czasu i tu właśnie ładujemy akumulatory kolejny dzień, dobrze jest więc urządzić ją tak, aby była miejscem doskonałym do relaksu. Projektanci polecają stosowanie jasnych i ciepłych kolorów. Warto, aby sypialnia była przytulna. Doskonałym wyborem będą więc delikatne beże, ciepłe brązy, delikatne szarości czy klasyczna biel. Ta ostatnia również posiada wiele różnych tonacji, najlepiej więc wybrać odcień ciepły, np. w kolorze alabastru. 

Oprócz kolorystyki równie ważne są meble, jakimi wyposażymy sypialnię. Najwięcej przytulności zapewni nam drewno w jasnych odcieniach, z widocznymi rysunkami i słojami. W nowoczesnych sypialniach popularnością cieszą się meble w białym kolorze. Niemniej jednak, najważniejsze jest wygodne łóżko. Wybierając je, warto zwrócić uwagę na odpowiedni rozmiar. Najbardziej optymalne i zapewniające największy komfort, jest łóżko o szerokości 16o cm. Dodatkową wygodę zapewni wysoki zagłówek. W małych sypialniach sprawdzi się model z półkami za zagłówkiem. To dobre miejsce na przechowywanie książek czy drobnych bibelotów, jak również oszczędność miejsca. 

Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie zobaczycie różne aranżacje sypialni. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA