Meble.com.pl - komfort na miarę

Sypialnia zaaranżowana w stylu eklektycznym. Elegancki baldachim nadaje wnętrzu styl i charakter. Projekt: Właściciele. Fot. Bartosz Jarosz

Sypialnia w domu. 15 eleganckich aranżacji

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 18 sie 2015 08:43 (aktualizacja: 19 sie 2015 07:45)

Marzysz o eleganckiej sypialni w pięknym stylu? Nie masz pomysłu na stylową aranżację? Zajrzyj do naszej galerii zdjęć. Znajdziesz tam garść przydatnych inspiracji.

Nasza sypialnia nie musi być monotonna i bez wyrazu. Projektanci przekonują, że to miejsce wprost stworzone do aranżacyjnych eksperymentów. Dzięki odpowiednio dobranym meblom i stylowym dodatkom wnętrze sypialni może stać się niezwykle eleganckie. 

Taka przestrzeń czaruje klimatem, stając się tym samym całkowitym przeciwieństwem surowego, wszechobecnego stylu nowoczesnego. Eleganckie wnętrze zachwyca każdym najmniejszym szczegółem.

Stylu aranżacji nadadzą przede wszystkim delikatne kolory, materiały bogate w jakość i formę, nadające stylizowanym meblom lekkości i ekstrawagancji. Smakiem takiego wnętrza są lustra z grawerami, kryształowe żyrandole oraz dekoracyjne łoża zestawiane w duetach z elegancką ławką lub stolikami nocnymi. W eleganckiej sypialni świetnie odnajdą się też fotele, szezlongi, komody i stoliki. Zaokrąglone w kształcie, raczej proste w ogólnej formie, ale też pełne detalu. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA