Meble.com.pl - komfort na miarę

"More Inspire", Bydgoskie Meble. Fot. Bydgoskie Meble

Sypialnia XXL – wykorzystaj przestrzeń!

  • Autor: bm
  • 26 marz 2014 09:19 (aktualizacja: 27 marz 2014 08:48)

Duża sypialnia stwarza wiele możliwości aranżacji. To już nie musi być jedynie pokój do spania – może stać się miejscem relaksu, w którym spędzamy czas nie tylko w nocy...

Jak wykorzystać przestrzeń w sypialni? Przede wszystkim możemy pozwolić sobie na naprawdę duże łóżko – szerokie, z dodatkowymi półkami z boku lub też z dominującym nad całością wezgłowiem. W ostatnim czasie na polskim rynku szczególnym powodzeniem cieszą się wezgłowia (lub całe łoża) tapicerowane tkaniną bądź skórą. Można też eksperymentować z kształtem łóżka – patrz zdjęcie „Calisto” (La Luna) czy „Bossa Nova” (Woodways).

Poza tym mamy pole do popisu jeśli chodzi o wszelkie meble dodatkowe. Nie tylko szafki nocne, komody, toaletki czy szafy (czasem bardzi obszerne – patrz „More Inspire” Bydgoskich Mebli), ale również biurka („HiFi”, Vox), kominek (Art de Vivre) czy stolik z telewizorem. Rewelacyjne – i bardzo przy tym funkcjonalne – efekty daje również podzielenie dużego pomieszczenia na dwie części pół-ścianką działową – jak na zdjęciu „Volare” (Meble Matkowski).

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA