Fot. Komandor

Fot. Komandor

  • Autor: bm
  • 24 lis 2017 10:33 (aktualizacja: 27 lis 2017 12:33)

Systemy przesuwne w salonie - rozwiązanie szyte na miarę

Twój salon ma nietypowy kształt i trudne do zagospodarowania wnęki? Lubisz meble wykonywane na wymiar i dostosowane do indywidualnych upodobań? Doskonałą odpowiedzią na takie oczekiwania może być zabudowa wykorzystująca systemy przesuwne. W salonie prezentuje się ona wyjątkowo efektownie.

W zagospodarowaniu przestrzeni pomocna może być szafa wnękowa idealnie dopasowana do kątów i ścian mieszkania. Dzięki niej wykorzystamy każdy centymetr i zagospodarujemy każdy kąt. Jeżeli chcemy optycznie powiększyć salon, pomogą nam w tym lustrzane drzwi szafy czy szklane drzwiczki regału, które sprawią, że salon nie tylko będzie lepiej oświetlony, ale stanie się też większy, przynajmniej optycznie dla oka.

O zaletach mebli wykonanych na wymiar mówi Monika Szczęsny, projektantka mebli z firmy Komandor: Regały wykonane na wymiar dodają wnętrzu harmonii. Można umieścić je w dowolnym miejscu pokoju, dopasować do każdego centymetra, nawet w przypadku różnicy w głębokości ścian. Do wyboru mamy pełny regał z zabudowanym tyłem lub lekką wersję ażurową, co pozwala nam kreatywnie aranżować przestrzeń pokoju. Do tego zyskujemy możliwość wybrania koloru mebla z bogatej palety barw, dopasowując go do charakteru wnętrza. Funkcjonalnym rozwiązaniem jest stworzenie jednego większego regału, który powstanie z kilku modułów o różnej wielkości. Przy odpowiednim połączeniu ich ze sobą może z tego powstać ciekawa kompozycja aranżacyjna.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce