Meble.com.pl - komfort na miarę

Garderoba „Slot by Vox”. Fot. Vox

Szafa na buty jak z katalogu - półki, szuflady i kosze

  • Autor: kh
  • 04 maj 2014 18:30 (aktualizacja: 08 maj 2014 08:38)

Któż by nie chciał mieć szafy na buty jak u Perfekcyjnej Pani Domu? Szafy, gdzie i kozaki, i klapki mają swoje miejsce, nie niszą się i nie chowają w pudełkach?

Buty - zarówno te malutkie, dziecięce, jak i te całkiem dorosłe, należą do rzeczy, które "lubią nieporządek". Przechowywane najczęściej w tekturowych pudełkach, lub usytuowanych w przedpokoju szafkach często nie mają zapewnionej ani prawidłowej cyrkulacji powietrza, ani nawet odpowiednio dużo miejsca by się nie niszczyły. A przecież stworzenie we własnym domu szafy jak z katalogu, wcale nie musi być jedynie odległym marzeniem zabieganych domowników, których potrzeby i możliwości czasowe nijak się mają do życia jakie lansuje się w serialach i kolorowych czasopismach.

Ład do obuwniczej garderoby wprowadzić można między inny za pomocą akcesoriów meblowych, które służą do organizacji szaf. Grupa ta obejmuje zarówno minimalistyczne „półko-wieszaki” mające formę dwóch, lub trzech metalowych prętów (Ami, Wireli), jak też wkłady o prążkowanej powierzchni do tradycyjnych szuflad (Peka) czy też wysuwane ażurowe kosze (Nomet). Wszystkie te rozwiązania zapewniają zdecydowanie lepszą niż w przypadku zamkniętych szafek na obuwie, cyrkulację powietrza. Wiele z nich wyposażonych jest dodatkowo w niewielkie przegródki i pojemniczki, w których przechowywać można niewielkie drobiazgi jak np. pastę do butów, czy zapasowe sznurówki.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA