Meble.com.pl - komfort na miarę

Dużym zainteresowaniem w sypialniach cieszą się m.in. szafy, które można ciekawie zestawiać, tworząc np. kombinacje narożne. Na zdjęciu – sypialnia „Helios” firmy Helvetia Wieruszów. Fot. Helvetia Wieruszów

Szafa w sypialni. Poznaj najlepsze rozwiązania

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 sty 2015 10:07 (aktualizacja: 08 sty 2015 08:14)

Duża szafa w sypialni to skarb. To w niej przechowujemy ubrania, ale także pościel, koce czy odzież zimową. Zobaczcie, jakie ciekawe i funkcjonalne rozwiązania w tym zakresie oferują producenci mebli.

Duża szafa lub zabudowana garderoba w sypialni to rozwiązanie idealne dla każdego. Nie ważne czy mamy małe czy też duże wnętrze, taki mebel jest po prostu potrzebny. Dzięki niemu schowamy codzienne ubrania, pościel, ciepłe koce, jak również nieużywaną w danym momencie odzież zimową. Dobrze zaprojektowana garderoba sprawi, że każda rzecz będzie miała swoje miejsce, a wśród ubrań na zawsze zagości porządek. 

Wybierając gotową szafę nie mamy zbyt dużego wyboru wewnętrznych funkcji, ale warto zwrócić uwagę na przykład na jej oświetlenie. Na pierwszy rzut oka może się ono wydawać mało przydatnym dodatkiem, ale na prawdę warto je mieć, ponieważ dzięki światłu wewnątrz szafy wszystko łatwo będzie można znaleźć. Dobrze jest zwrócić uwagę również na zawiasy, jakie zostały użyte do produkcji szafy. Dobre jakościowo elementy pozwolą na bezawaryjne użytkowanie mebla przez długie lata.

Garderoby wykonywane na zamówienie dają nam większą swobodę aranżacji. Wraz z architektem, bądź samodzielnie możemy zastanowić się jakie mamy oczekiwania względem miejsca, w którym będziemy przechowywać odzież. Specjalne wieszaki pozwolą na wygodne powieszenie spodni, a drążki z marynarkami można umocować niemal pod samym sufitem, bowiem ściąga się je w dół przy pomocy specjalnej rączki. W garderobie nie może zabraknąć również pojemnych szuflad lub koszy, a jeśli decydujemy się na przechowywanie w niej również takich przedmiotów jak deska do prasowania czy odkurzacz, z pomocą przyjdą specjalne stelaże, na których można je umieścić.

Zapraszamy do galerii...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA