Pojemna szafa z drzwiami przesuwnymi może wystąpić w roli praktycznego kredensu. Fot. Raumplus

Pojemna szafa z drzwiami przesuwnymi może wystąpić w roli praktycznego kredensu. Fot. Raumplus

  • Autor: mg
  • 23 sie 2017 15:40 (aktualizacja: 24 sie 2017 12:59)

Szafa z drzwiami przesuwnymi w jadalni - sposób na estetyczne wnętrze

Szafy z drzwiami przesuwnymi mogą służyć nie tylko do przechowywania ubrań. Dużo przestrzeni do przechowywania przydaje się również w jadalni, gdzie pojemna szafa może wystąpić w roli praktycznego kredensu.

Czytaj też: Organizery do szuflad - sposób na porządek w kuchni

Przestrzeń kuchni musi być bardzo starannie zaprojektowana, żeby zachować funkcjonalność, a jednocześnie być estetyczna. W jaki sposób pogodzić te oczekiwania? Najlepiej jest dopasować projekt do indywidualnych potrzeb. Wówczas nie tylko zostanie optymalnie wykorzystana przestrzeń i tak często niewielkich kuchni, ale też powstanie atrakcyjna dla oka nowoczesna aranżacja.

Okazuje się, że zarówno praktycznym, jak i estetycznym rozwiązaniem jest szafa z drzwiami przesuwnymi. Zastosowana w kuchni lub jadalni może pełnić rolę kredensu. Dzięki temu rozwiązaniu wszystkie niezbędne przedmioty będą ukryte, co niewątpliwie wpłynie na porządek, a jednocześnie cały czas pozostaną pod ręką.

Wpasowana w architekturę pomieszczenia szafa montowana jest we wnęce lub ustawiana wzdłuż ściany. Dzięki swojej konstrukcji daje również możliwość zabudowania trudno dostępnych miejsc, takich jak skosy lub narożniki pomieszczeń.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce