Meble.com.pl - komfort na miarę

Więcej niż 2 półki można zamontować w szafce wysokiej lub medium, jak w słupku obok piekarnika (wygodne przechowywanie form do pieczenia). Fot. Leicht

Szafka narożna. Sprawdź jak ją zagospodarować

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 02 wrz 2014 11:48 (aktualizacja: 08 wrz 2014 14:39)

Przestrzeń narożną w zabudowie kuchennej warto funkcjonalnie zagospodarować. To idealne miejsce na przechowywanie garnków i naczyń rzadziej używanych. Zobaczcie co oferują producenci...

Miejsce między ścianami kuchni bywa zagospodarowane zwyczajną szafką, która ze względu na swoje rozmiary i głębokość jest bardzo niewygodna w użytkowaniu. Nigdy nie wykorzystuje się też w 100% przestrzeni we wnętrzu takiej szafki. Jak to zmienić ?

Na rynku jest wiele rozwiązań tego problemu. Są to między innymi systemy cargo, kosze i karuzele, które idealnie nadają się do tego typu przestrzeni. 

Planując zakup takich rozwiązań należy wziąć po uwagę przede wszystkim aspekty takie, jak funkcjonalność, łatwość montażu oraz korzystny stosunek ceny do jakości produktu.

Godne polecenia są zwłaszcza cargo typu „Magic Corner”, w których po wysunięciu przednich koszy tylne przesuwają się na ich miejsce. Tego rodzaju propozycje często wyposażone są w dodatkowe funkcje np. cichego domyku.

Innym funkcjonalnym rozwiązaniem są półki obrotowe wyposażone w hamulec, regulację słupa czy regulację wysokości półek. Zachęcamy do obejrzenia naszej galerii. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA