Meble.com.pl - komfort na miarę

System mebli do przespokoju "Corano" przewiduje także komodę na buty. Podświetlany mebel sprawi, że ustawione w nim buty będą wyglądały wyjątkowo dobrze. Fot. Bydgoskie Meble

Szafki do butów. Sprawdź gdzie schować obuwie

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 wrz 2014 07:30

Otwarte półki na buty czy może raczej zamknięta szafka? Nie wiesz co wybrać do przechowywania obuwia? Sprawdź nasze propozycje, funkcjonalnych i pojemnych koszy oraz szafek do przechowywania butów.

Przechowywanie obuwia w domu to często niemały problem. Wszystko za sprawą tego, że posiadamy kilka, a czasem nawet, kilkanaście par butów i aby ich nie zniszczyć, należy je przechowywać w odpowiedni sposób. Na szczęście na rynku jest wiele ciekawych produktów, które znacznie ułatwiają wygospodarowanie odpowiedniego miejsca na buty. 

W małym przedpokoju idealnie sprawdzi się wąska szafka, która posiada kilka półek z uchylnymi frontami. Mimo niewielkich gabarytów, mieści się w niej do kilkunastu par obuwia. Ponadto każda para jest ustawiona w odpowiedniej odległości od siebie, tak, by nie brudziła innych butów np. zanieczyszczonymi podeszwami.

Doskonałym zamiennikiem tradycyjnych półek są także kosze do przechowywania obuwia. Można je montować nie tylko w wąskich szafkach przedpokojowych, ale również w garderobach i szafach z drzwiami przesuwnymi. Dzięki temu mamy możliwość stworzenia miejsca do przetrzymywania butów, których aktualnie z jakiś powodów nie nosimy. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA