Meble.com.pl - komfort na miarę

IMG_Zawieszana na ścianie, minimalistyczna szafka RTV, w połysku to ciekawy element aranżacji wnętrza. Projekt: Jarosław Jończyk, Monika Włodarczyk. Fot. Bartosz Jarosz.JPG

Szafki RTV. Zobacz, które modele preferują Polacy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 24 lut 2017 09:16

Szafka RTV wraz z telewizorem to zazwyczaj centralny punkt salonu. Które modele preferują Polacy? Zobaczcie zdjęcia z prawdziwych mieszkań.

Szafki RTV spełniają aktualnie bardziej funkcję dekoracyjną niż praktyczną. Kącik telewizyjny to ozdoba wnętrza, a nawet źródło prestiżu, który rośnie wraz z przekątną ekranu. Śmiało można powiedzieć nawet, iż pokoje dzienne polaków są urządzane "pod telewizor”. Nowoczesne, ciekawe i funkcjonalne - to słowa które najlepiej oddają charakter wybieranych mebli. 

Szafki RTV całkowicie zmieniły swój wygląd i w niczym nie przypominają popularnych dawniej głębokich regałów , wyposażonych w półki na kasety i odtwarzacze taśm wideo. Meble mają mniejsze głębokości i prostą bryłę, są też dużo szersze i niższe. Polacy najchętniej wybierają pojedyncze szafki RTV lub meble modułowe (szafka, panel ścienny, półki), na których poza TV mieszczą się odtwarzacze oraz płyty z filmami. Często można spotkać też obrotowe stojaki, a także komody na wysokich nóżkach. 

Jeśli chodzi o najciekawszą kolorystykę mebli pod telewizor po kilkuletniej dominacji kolorów drewna, do łask wróciła intensywna czerń w połysku oraz biel. Hitem bieżącego sezonu jest zwłaszcza połączenie matu z połyskiem. Ten "kreatywny mezalians" świetnie sprawdza się zwłaszcza w wersji dekor drewna plus połyskująca biel czy kolor kawy z mlekiem.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA