Fot. MC Akcent

Fot. MC Akcent

  • Autor: bm
  • 25 lip 2017 12:23 (aktualizacja: 26 lip 2017 12:52)

Szafy o białych frontach - optycznie powiększą i rozjaśnią wnętrze

Biel sprawdza się we wnętrzu z wielu powodów. Po pierwsze rozjaśnia pomieszczenie i pozwala optycznie je powiększyć. Po drugie – jest doskonałym tłem dla dodatków w innych kolorach. Po trzecie – wnosi do wnętrza wrażenie lekkości i świeżości. Zobacz, jak biel wygląda na frontach szaf i wysokiej zabudowy!

Kolor biały to doskonałe rozwiązanie niemal do każdego wnętrza. Sprawdza się zarówno jako barwa dominująca, pokrywająca fronty mebli czy ściany, jak i jako tło dla innych odcieni.

W ostatnim czasie modne jest wykorzystywanie bieli na dużych powierzchniach mebli, między innymi na frontach szaf - zarówno przesuwnych, jak i tradycyjnych. Białe fronty doskonale sprawdzają się między innymi w sypialniach, ale także w salonach i kuchniach, zwłaszcza tam, gdzie mamy do czynienia z wysoką zabudową. Takie meble nie przytłaczają wnętrza, pomagają je rozjaśnić, podkreślić wrażenie lekkości i świeżości aranżacji. Szczególnie zalecane przez sprzedawców i lubiane przez klientów są białe fronty wykończone w wysokim połysku, co bynajmniej nie znaczy, że mat i półmat są w odwrocie - wręcz przeciwnie, są coraz bardziej popularne na rynku.

Biel na dużych powierzchniach bardzo dobrze wygląda zarówno solo, jak i w towarzystwie elementów drewnianych, szklanych, czy utrzymanych w żywych kolorach. W zależności od tego, z czym połączymy biel, uzyskamy zupełnie różne efekty.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce