Meble.com.pl - komfort na miarę

Tapicerowane łóżko w szarym kolorze to nowoczesny i niezwykle modny element wnętrza. Projekt: Agnieszka Ludwinowska. Fot. Bartosz Jarosz.

Szara sypialnia. Zobacz jak ją modnie urządzić

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 21 sie 2015 12:15 (aktualizacja: 24 sie 2015 07:57)

Modne szarości warto zastosować w sypialni. Jej aranżacja będzie wówczas spokojna i nieco tajemnicza. Zobacz jak modnie można urządzić sypialnię w szarym kolorze.

Szarości cieszą się dziś ogromnym powodzeniem. Zyskały popularność wraz z nadejściem mody na nowoczesne, minimalistyczne wnętrza. Okazuje się jednak, że szary odnajduje się doskonale w każdym stylu. 

Urządzając klasyczną sypialnię, warto postawić na szarości w postaci koloru na ścianie. Najlepiej sprawdzi się tapeta z połyskującym akcentem lub z tłoczonym wzorem. Dzięki temu sypialnia stanie się bardziej stylowa i elegancka, zyska również wiele na przytulności.

W nowoczesnych aranżacjach dobrym sposobem na przemycenie szarości do sypialni, będzie wybór łóżka tapicerowanego tkaniną. Modele w szarym kolorze świetnie komponują się z bielą ścian. Dla przełamania monotonii tych barw, można położyć na łóżku kolorową narzutę lub poduszki. 

Zobaczcie kilka ciekawych aranżacji sypialni z wykorzystaniem szarego koloru. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA