Meble.com.pl - komfort na miarę

W nowoczesnych aranżacjach materiałem, który wniesie do salonu szarość, może być architektoniczny beton. Jego jasny odcień doskonale współgra z designerskim wyposażeniem. Projekt: Beata Kruszyńska. Fot. Bartosz Jarosz

Szary salon. 10 najpopularniejszych aranżacji

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 marz 2016 08:05 (aktualizacja: 04 marz 2016 08:43)

Szarości to absolutny numer jeden w aranżacji wnętrz. Zobacz, jak pięknie prezentują się w salonie.

Szary salon jest dziś niezwykle modny. Barwa ta już dawno przestała kojarzyć się nam ze smutnymi i nieciekawymi aranżacjami. Producenci farb, tapet czy tkanin oferują nam szarości w niezliczonych ilościach odcieni, dzięki czemu możemy dopasować ją do swojego wnętrza, ale również własnych upodobań. Najmodniejsze szarości to ciemny, tajemniczy grafit oraz jasna wersja tego koloru - rozbielona, z domieszką srebra. 

Szarości pasują do każdego stylu wnętrza. Dobrze czują się w stylowych aranżacjach, gdzie z klasycznych mebli i dodatków wydobywają prawdziwe piękno i podkreślają ich cenę i klasę. W nowoczesnych wnętrzach są również bardzo popularne, szczególnie w aranżacjach minimalistycznych, nawiązujących do stylistyki loftów. Oprócz szarych ścian, stosuje się dziś również architektoniczny beton, który w ciekawy sposób przemyca do wnętrza szary kolor. Barwę tą można również wprowadzić do salonu przy pomocy mebli tapicerowanych. Ta zaś najciekawiej prezentuje się na nowoczesnych, szerokich narożnikach, wykończonych szorstkim filcem lub grubą tkaniną o widocznym splocie. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA