Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Hypnos Beds

Szmaragdowa zieleń w sypialni - jak wprowadzić ją do wnętrza

  • Autor: mg
  • 10 gru 2017 23:17 (aktualizacja: 11 gru 2017 11:50)

Szmaragdowa zieleń pojawiła się we wnętrzarskich trendach już jakiś czas temu. Podpowiadamy, jak wprowadzić ją do sypialni, z czym łączyć i jak stworzyć za jej pomocą piękne wnętrze.

Meble w sypialni - jak zaprojektować miejsce do przechowywania?

W trendach panujących w aranżacji wnętrz można zauważyć powrót do kolorów natury. Ciemna zieleń, która znalazła się w palecie barw „greenery”, okrzykniętej kolorem roku, będzie się świetnie komponować zarówno w klasycznych, jak i w bardziej nowoczesnych sypialniach.

Do miejsca, w którym śpimy, najczęściej wprowadzamy zieleń w postaci dekoracji o neutralnym charakterze. Zieleń jest kolorem natury, a - jak wiadomo - nic tak skutecznie nie wycisza, jak pobyt wśród roślin i drzew. Namawiamy więc, by symbolicznie wprowadzać tę barwę do naszych przestrzeni, za pomocą zielonych dodatków, takich jak fotele, poduszki, koce, rośliny czy dekoracje. Kolor ten może występować w kilku różnych odcieniach, poza ciemną zielenią, równie dobrze sprawdzają się odcienie morskie, mięty i turkusu.

Z jakimi kolorami komponować zieleń, aby całość była stylowa i modna? Dobrym i sprawdzonym kompanem będzie z pewnością szary, ale zieleń równie swobodnie poczuje się w towarzystwie bieli i jasnego drewna, utrzymując lubiany przez nas skandynawski charakter.

Ten elegancki kolor dobrze eksponuje dodatki, szczególnie tak modne w tym sezonie złoto. Połączone ze stylem wnętrza lub dopasowane do osobowości właściciela dodatki sprawią, że będziemy posiadaczami sypialni w niezwykle wyrafinowanej wersji.

Umiejętne połączenie obu barw jest w stanie wykreować niezwykle eleganckie i stylowe miejsce do spania, w którym będziemy czuli co noc królewski szyk. Królewskie zresztą potrafią być również łóżka w tym kolorze. W ofercie Hypnos Beds, jedynego akredytowanego dostawcy łóżek i materacy dla brytyjskiego dworu, możemy wybrać obicie z dowolnej palety kolorystycznej, również materiału dostarczonego przez klienta. Tu zajmą się nami specjaliści, którzy dobiorą idealny, ręcznie robiony materac z naturalnym wypełnieniem, zrobią dla nas łóżko w dowolnym rozmiarze, a jeśli zajdzie potrzeba, zastosują dwa różne stopnie twardości w jednym materacu - mówi Bartłomiej Świtkowski z Hypnos Beds.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA