Meble.com.pl - komfort na miarę

Duży, pojemny schowek na pościel w łóżku Fado. Fot. Wajnert

Tak łatwo zaprowadzisz porządek w mieszkaniu

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 16 maj 2016 13:46

Bycie perfekcyjną panią lub panem domu to nie lada wyczyn i wysiłek. Jak ułatwić sobie sprzątanie i maksymalnie skrócić czas jego trwania? Zdradzamy kilka sposobów.

Coraz modniejszy jest minimalizm, nie kupujemy już dużych segmentów do domu i nie zastawiamy całych ścian meblami. Razem z tym trendem pojawił się problem, gdzie pochować wszystkie rzeczy i jak je posegregować.  W ofercie sklepów pojawiły się rozmaite kosze, puszki oraz meble, które są na tyle wielofunkcyjne, że służą nam np. jako schowek i stolik, a po przyjściu gości zamieniają się w wygodne siedzisko. 

Najtrudniej zazwyczaj jest nam „upilnować” niewielkie przedmioty. Tu świetnie sprawdzą się stoliki kawowe z ukrytą szufladą czy też organizery, które zajmą niewiele miejsca, a ułożymy w nich szereg niezbędnych rzeczy. 

Wiedza o utrzymywaniu porządku głównie zawarta jest w małych i prostych urządzeniach. Mogą to być na przykład mobilne półki, które możemy z łatwością przemieszczać. Najlepiej sprawdzają się w kuchni czy też jako element wyposażenia spiżarni. Nie będziemy mieć problemu, kiedy zabraknie nam oleju przy robieniu ciasta, bo od teraz będzie w zasięgu naszej ręki. Również w szufladach warto stale utrzymywać  porządek. Organizer pomieści drobne elementy, otwieracz do wina czy małe kieliszki, które zwykle nie mają swojego miejsca w kuchennej szafce. 

Warto również zaopatrzyć się w różnorodne skrzynie, które świetnie sprawdzą się jako element wyposażenia sypialni. Dostępne są w wielu ciekawych opcjach wzorniczych. Skrzynia z motywem podróżniczym przeniesie nas na bezludną wyspę i choć na chwilę pozwoli zapomnieć o codziennych obowiązkach, a przy okazji możemy w nich pochować zgromadzone pamiątki. W ofercie producentów znajdziemy również wieszaki, które pomogą nam zorganizować nasz korytarz lub zestawy półek, które łączą wysoką jakość z nowoczesnością i idealnie wpasują się do każdego wnętrza. Dzięki takim rozwiązaniom każdy może zostać perfekcyjną panią lub perfekcyjnym panem w swoim domu.

Źródło: Bonami 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA