Meble.com.pl - komfort na miarę

Surowa cegła podkreśla styl i charakter mebli. Drewniany stolik-kostka tworzy zgrabną kompozycję z brązowymi sofami. Projekt: Dariusz Grabowski. Fot. Bartosz Jarosz

Takie meble kupowaliśmy 15 lat temu!!!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 17 sty 2017 09:22 (aktualizacja: 17 sty 2017 11:12)

Jak dawniej urządzaliśmy swoje mieszkania? Które meble były na topie? Jakie kolory cieszyły się uwagą. Sprawdziliśmy...

Kilkanaście lat temu mieszkania Polaków wyglądały dość ciekawie. Niektóre z atrybutów wnętrz sprzed lat, co prawda zdają się być zupełnie obciachowe. Inne, co ciekawe, ponownie stały się modne. O czym mowa? Odpowiedz w galerii, gdzie znajdziecie niezapomniane wnętrza sprzed lat. 

Salon sprzed lat to królestwo ciemnych mebli. Dominowała kolorystyka wenge, a prawdziwym krzykiem mody były masywne, niemal toporne komody i witryny. Późne lata 90-te, to też sofy z wysokim oparciem, szklane stoliki kawowe, podświetlone półki wykonane z gipsokartonu, a także spora ilość żywych kwiatów. Obowiązkowym wnętrzarskim punktem programu był też fotel i puf. Meble te w zestawie z sofą tworzyły wygodny kącik wypoczynkowy.  Jeśli chodzi o kolorystykę mebli tapicerowanych to preferowaliśmy tkaniny jasne, najchętniej skóry. Inną modną wersją były wszelkie odcienie brązów.  

Zobaczcie jak dawniej wyglądały nasze salony. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA