Meble.com.pl - komfort na miarę

Zestaw do herbaty "Sakura" firmy Villa Italia. Fot. Villa Italia.

Tea time - czas na filiżankę herbaty przy modnym stoliku

  • Autor: uk
  • 23 kwi 2014 11:52 (aktualizacja: 28 kwi 2014 06:54)

Drewniane i lakierowane na biało lub w kolorze czarnym. Modne są zarówno stoliki o naturalnym designie, jak i modele nowoczesne.

Warto zobaczyć, jak dwutorowo biegnie moda na stoliki okolicznościowe. Z jednej strony, lansuje się trendy na stoliki drewniane bądź prezentujące naturalny kolor i rysunek usłojenia. Z drugiej strony, popularnością cieszą się modele utrzymane w stylistyce minimalistycznej. 

W tym przypadku prym wiodą stoliki okrągłe lakierowane na wysoki połysk, w intensywnym, zdecydowanym kolorze. Najczęściej są to lekkie wizualnie formy, niekiedy z dolną półką na czasopisma. 

Natomiast stoliki drewniane formą nawiązują wprost do świata przyrody. I tak na przykład stoliki "Rio" oferowane przez firmę Catellan Italia mają kształt... grzybków! stolik "Kava" firmy Riva 1920 przypomina.. ziareko kawy! A stolik firmy Rukotvorine - plaster miodu!

Niekiedy na zasadzie kontrastu, łączy się w jednym modelu dwa rodzaje wykończenia blatu stolika: drewno z powierzchnią lakierowaną na wysoki połysk bądź mat. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA