Meble.com.pl - komfort na miarę

Ściana pokryta kamiennymi płytami wygląda bardzo elegancko i wyeksponuje kącik telewizyjny w salonie. Projekt: Piotr Stanisz. Fot. Bartosz Jarosz

TV w salonie. Najlepsze aranżacje z polskich domów

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 10 lip 2015 11:43 (aktualizacja: 13 lip 2015 08:21)

Odpowiednie wyeksponowanie telewizora to niełatwa sprawa. Zajrzyjcie do polskich domów i zobaczcie, jak radzą sobie z tym problemem architekci wnętrz.

Możliwości wyeksponowania telewizora, jest dziś wiele. Można go powiesić na ścianie lub ustawić na niewielkiej szafce RTV. Meble pod telewizor są do tego celu specjalnie wyprofilowane, poza małą wysokością, dostosowaną do pozycji wzroku osoby siedzącej naprzeciw telewizora, szafki te mają również praktyczne półeczki, służące do przechowywania płyt z filmami czy muzyką. 

Telewizor pełni dzisiaj bardzo ważną rolę. To nieodłączna część wyposażenia wnętrza, oprócz dostarczania rozrywki, często pełni również rolę dekoracyjną. Najpopularniejszym sposobem usytuowania telewizora w salonie, jest powieszenie go na ścianie, co często widuje się w nowoczesnych wnętrzach. Innym rozwiązaniem jest niska szafka RTV, która stanowi doskonałe miejsce dla odbiornika. Wybierając meble RTV, warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, jak miejsce na schowanie kabli lub możliwość przepuszczenia ich przez blat szafki bezpośrednio spod telewizora, aby nie plątały się na widoku. 

Wybór mebli, jak i sposobów na ustawienie telewizora w salonie jest spory. Zobaczcie zatem jak odbiorniki prezentują się w polskich domach...

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA