Zestaw Legvan firmy Bejot (dystrybucja Everspace). Fot. Bejot

Zestaw Legvan firmy Bejot (dystrybucja Everspace). Fot. Bejot

  • Autor: mg
  • 15 wrz 2017 10:33 (aktualizacja: 15 wrz 2017 10:58)

W tych biurach aż chce się pracować - zobacz nowoczesne wnętrza

Meble we wnętrzach publicznych, biurach i siedzibach firm pełnią nie tylko funkcję użytkową, ale też reprezentacyjną. Podkreślają rangę miejsca, budzą zachwyt gości, a nawet... kuszą przyszłych pracowników. Pokazujemy, jak mogą wyglądać nowoczesne biura. I nie jest to bynajmniej futurologia.

Meble fornirowane. Zobacz piękne aranżacje salonów i jadalni!

Obok koncepcji architektonicznej, główną rolę w kreacji nowoczesnego biura odgrywają meble - o wysmakowanym designie, ciekawych formach i żywej kolorystyce. Im bardziej eleganckie i oryginalne, tym robią lepsze wrażenie. Estetyka mebli biurowych i komfort ich użytkowania to dziś standard i wymóg, na który coraz bardziej zwraca się uwagę. Wynika to z faktu, że duży wpływ na postrzeganie marki ma jej odbiór estetyczny. Jest przecież jednym ze sposobów pozytywnej komunikacji firmy z jej otoczeniem.

Stawia się więc na takie wyposażenie biura, które będzie komponowało się z logotypem firmy i będzie spójne z rodzajem prowadzonej przez nią działalności. Każda firma chce przecież kojarzyć się z jakością, a na to wpływa również wygląd pomieszczeń. W luksusowo urządzonym wnętrzu nie tylko przyjemnie się przebywa, ale też łatwiej podejmuje decyzje. Fakt ten dotyczy zarówno klientów, partnerów biznesowych, jak i pracowników. Dzięki temu biura i siedziby firm wyposażone są w meble, które z powodzeniem mogłyby znaleźć się w niejednym eleganckim salonie. Na gości czekają zatem wygodne krzesła, fotele i siedziska zwracające uwagę wysmakowanym wzornictwem i wygodą.

Krzesła, fotele i siedziska należą do przedmiotów użytkowych, które designerzy sobie szczególnie upodobali. Prześcigają się w nowatorskich konstrukcjach i udoskonalaniu form. Każdy nowy wzór jest kolejnym przykładem na to, że można siedzieć jeszcze bardziej komfortowo i wygodnie. Niezależnie od tego, czy będzie miało to miejsce podczas pracy czy oficjalnych kontaktów biznesowych. Do wnętrz publicznych dzięki meblom wkraczają też kolory. W zależności od tego, jaki chcemy uzyskać efekt wizualny – pastelowe, stonowane lub intensywne, soczyste. Pojawiają się też doskonałej jakości materiały – mocne, solidne, odporne. Takie, które po latach użytkowania wciąż wyglądają jak nowe.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce