Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Anabella" to kolekcja, która swoim wzornictwem nawiązuje do słonecznej, ciepłej Prowansji. Fantazyjne krzywizny, ozdobne frezy i charakterystycznie wygięte nóżki sprawiają, że kolekcja wprowadzi klimatyczny nastrój do każdego salonu. Fot. Bydgoskie Meble

Witryna w salonie. Wyeksponuje twoją porcelanę

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 12 wrz 2014 17:21 (aktualizacja: 19 wrz 2014 08:12)

Nie istnieje lepszy sposób na wyeksponowanie pięknej stołowej zastawy niż ustawienie go w eleganckiej witrynie. W naszej galerii znajdziecie najpiękniejsze modele o różnej stylistyce, Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.

Witrynę ustawia się w zasadzie w trzech miejscach w domu. W kuchni, jadalni lub salonie. W każdym przypadku ma to samo zastosowanie, bowiem utarło się, że przechowuje się w niej porcelanę i szkło.

Do wyboru klienci mają dwa rodzaje witryn. Pierwszy model to całkowicie przeszklony mebel, który wewnątrz ma umieszczone szklane półki. Drugi zaś oprócz przeszklonej części ma zamkniętą szafkę dolną. Dzięki temu możemy w niej przechowywać zarówno zastawę stołową jak i obrusy.

W witrynie ważne jest także oświetlenie. Dzięki niemu możemy pięknie wyeksponować to, co mieści się w jej wnętrzu. W salonach stylizowanych na barokowe, dworkowe ładniej będą wyglądały witryny na wygiętych nóżkach, mocno przeszklone i o lekkiej, zwiewnej konstrukcji. W mieszkaniach urządzonych klasycznie lub w stylu rustykalnym doskonale sprawdzi się witryna z litego drewna, o masywnej postawie.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA