Meble.com.pl - komfort na miarę

Jasne wnętrze sprzyja odpoczywaniu. Im mniej przedmiotów ustawimy w sypialni, tym lepiej będziemy mogli się w niej wyciszyć. Projekt: Katarzyna Koszałka. Fot. Bartosz Jarosz

Wnętrze sypialni. Tak stworzysz jasną i przytulną aranżację

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 lip 2015 09:03 (aktualizacja: 14 lip 2015 08:36)

Jasna i przytulna sypialnia to przepis na udany wypoczynek. Jeśli nie masz pomysłu, jak ją urządzić, zobacz nasze propozycje. Prezentujemy najciekawsze polskie sypialnie.

O przytulności wnętrz, które dziś pokazujemy decydują jasne, delikatne kolory, jak również naturalne materiały. To właśnie nimi najlepiej się otaczać, jeśli chcemy stworzyć aranżację sypialni, która będzie dobrze wpływała na nasz odpoczynek. Najpopularniejszą barwą do stworzenia przytulnego wnętrza, jest beż. Jeśli jednak nie jesteś jego zwolennikiem, równie dobre będą świetliste biele i pastele. 

Oprócz kolorystyki, ważne są także otaczające cię tkaniny i faktury. Zamiast śliskich i zimnych, wybieraj miękkie, puszyste i grubsze. Narzuta z tłoczonymi wzorami, puchate poduszki czy mięsisty dywan na podłodze, sprawią, że wnętrze od razu nabierze cieplejszego klimatu. Odpowiednio przytulny nastrój uzyskasz także za pomocą oświetlenia. Do sypialni najlepiej wybieraj ciepłe. Sprawdzą się również świece i nastrojowe lampiony.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA