Biała aranżacja kuchenna w wersji total look. Projekt: Dominik Respondek. Fot. Bartosz Jarosz

Biała aranżacja kuchenna w wersji total look. Projekt: Dominik Respondek. Fot. Bartosz Jarosz

  • Autor: bm
  • 30 kwi 2018 10:46

Wnętrze w chłodnej bieli - idealne podczas gorących dni

Białe meble i dodatki we wnętrzu mogą stworzyć klimat idealny dla relaksu w ciepłe dni. Podkreślają wrażenie chłodu i świeżości, sprawiają, że salon czy kuchnia wyglądają jasno i sterylnie.

CZYTAJ TEŻ: Szarość przyprawione kolorem

Chociaż lubimy biel we wnętrzach, niewielu jest odważnych, którzy zdecydują się na jej wersję monochromatyczną, ewentualnie z drobnymi dodatkami w innych kolorach. Efekt "totalnej" bieli najlepiej prezentuje się w łazience lub kuchni, gdzie niezwykle ważne jest wrażenie czystości, niemal sterylności. Na białym tle nie umknie naszej uwadze nawet najmniejszy pyłek czy niepotrzebny element.

Nie każdy jest gotowy na taką wersję wnętrz, ale jeśli zaryzykuje, efekt będzie niepowtarzalny. Pozorny chłód białych wnętrz - może kryć w sobie ciepło i przytulność. Wyglądają one pięknie niezależnie od stylu, mają w sobie klasę i elegancję i nigdy nie wyjdą z mody. Optycznie powiększają przestrzeń i doświetlają pomieszczenie. Nowoczesne rozwiązanie materiałowe pozwolą utrzymać je w czystości bez wysiłku. Wreszcie - wnętrza w kolorze śniegu i lodu pomogą nam w odpoczynku podczas gorących dni, które czekają nas już wkrótce.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce